Yaşam

Yurtdışı Kargo Gönderiminin En Ucuz Yolu

Yurtdışında yakını olan veya yurtdışıyla ticari ilişkilerde bulunan herkesin öncelikli ihtiyaçlarından birisi de yurtdışına bir gönderi ihtiyacı olduğunda hizmet alacağı hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı bir kargo firmasıdır.

Öyle ki; çoğu zaman 2 gün içinde ulaştırılması gereken çok önemli bir ürünün, söz verilen tarihte müşterinin elinde olması, şirketlerin ticari ilişkilerini başarılı bir şekilde sürdürebilmesi adına büyük önem taşıyor. Bu noktada, ister bireysel ister kurumsal olsun müşterilerin kargo şirketinden öncelikli olarak 3 noktada beklentileri oluyor;

1- Fiyat

Özellikle yurtdışına bir kargo gönderiyorsanız gönderi ücreti oldukça önemli. Sürekli olarak yurtdışına numune gönderen bir şirketseniz bu kadar çok kargonun ücreti elbette firmanızın sırtında büyük bir yük olabilir. Bundan dolayı, kargo şirketlerinde en önemli politikalardan birisi de ücret politikası olmalıdır.

2- Zamanında Teslimat

Ürününüzün zamanında müşterinizin elinde olması, şirketinizin itibarı açısından çok önemli bir konudur. Söz verdiğiniz tarihten önce müşterinizin elinde olan bir ürün, müşterinizin size bakış açısını da olumlu yönde etkileyecektir. Bu sebeple; bir kargo firması sizi rezil de edebilir itibarınızı da kurtarabilir.

3- Garanti

Gönderdiğiniz ürünlerin nakliyat sırasında kırılması, kaybolması veya zarar görmesi önemli bir sıkıntı. Peki ya kargo şirketinizin sanki bu zararlardan hiç sorumluluğu yokmuş gibi davranması size ne düşündürür? Evet, bu durumu sıklıkla yaşandığını Google üzerinde arama yaparak görebilirsiniz. Ürünlerinizin vaktinde, en uygun fiyatla müşterinize ulaşmasının yanında, bir de garantili bir şekilde taşınması olmazsa olmaz bir konudur.

Yukarıda saydığımız tüm ihtiyaçları, size hizmet olarak sunan Kargom Kolay firması, sektör içinde uzun yıllardır hizmet veren profesyonel eller tarafından kurulmuştur. Güçlü bir ekip tarafından yönetilen bu yurtdışı kargo şirketiyle ürünlerinizi hızlı, zamanında ve garantili olarak gideceği noktaya ulaştırabilirsiniz.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top