Yaşam

Yaz Keyfinin En Büyük 2 Düşmanı: Böcek ve Sivri Sinek

Yazın gelmesiyle tüm pencereler ve balkon kapıları ardına kadar açıldı. Hal böyle olunca yaz aylarında keyifimizin en büyük 2 düşmanı olan böcek ve sivrisineklerin evlerimize girmesi de kolaylaşmış oldu.

Yaz aylarında özellikle güneş ve ara ara yağan yağmurlar ile ağaçlar, çimler kısacası çevre büyük bir değişim gösterir. Ağaçlar çiçeklenir, meyve verir, çimler uzar. Ancak bu güzellikler beraberinde sıkıntılarda getirir. Bu sıkıntıların en büyüğü böcekler ve sivri sineklerdir. Bahçemizde, balkonumuzda yer alan sivrisinek ve böcekler, kapıların ve pencerelerin ardına kadar açık olmasını fırsat bilerek evimizin içine kadar girerler.

Peki ne yapmalı? Aslında bu noktada en önemli şeyin, pencere ve camlara yapılan sineklik olduğu söyleniyor. Ancak özellikle kapılarda bulunan sineklikler, evin belirli noktalarına ulaşma açısından saatte neredeyse en az 10 kere açınıp kapanıyor. Örneğin, balkon kapınıza yaptıracağınız bir sineklik sizi sivri sinek ve böceklere karşı ne kadar koruyabilir? Şunu düşünün; bir saat içinde kaç kere balkona çıkıyorsunuz?

Kesin çözüm nedir? Elbette ki böcek ilaçlama merkezlerinden yardım almanız… Peki ama nasıl? Evi, ofisi ya da herhangi bir yeri ilaçlatmak kolay olur mu? Maliyetleri nasıl? Sağlığımız için tehlike teşkil eden bir durum var mı? Gibi binlerce soru geliyor aklınıza değil mi? İşte tam bu noktada vazgeçiyorsunuz ve çözümü sineklik yaptırmakta, marketten aldığınız çeşitli, zehir içerikli ilaçlarda arıyorsunuz.

Böcek İlaçlama şirketi sahibi Rıdvan Bey’den konu hakkında bilgisine danıştık. İlaçlama işi aslında hiç de sandığınız kadar zor ve zahmetli bir iş değil, aksine çok kolay… Evini, ofisini ya da herhangi bir alanı ilaçlatmak isteyenler için şunları söylüyor Rıdvan Bey;

“İnsanları, evlerini ya da ofislerine ilaçlatmaktan uzaklaştıran en önemli etken çoğu kez maddiyat oluyor. Halbuki ilaçlatma hizmeti, kişilerin düşündüğü kadar pahalı bir işlem değil. Bu noktada uygun fiyatlı ilaçlatma hizmetleri fazlasıyla mevcut. Sahibi olduğum şirket bünyesinde görev yapan yönetici ve sertifikalı teknisyenlerimizin kullandığı tüm kimyasal ilaçlar ve ekipmanlar Dünya Sağlık Örgütü(WHO) tarafından onaylıdır. Ayrıca ülkemizde bulunan Sağlık Bakanlığının izni de mevcuttur. 7/24, dilediğiniz her an bizi arayabilirsiniz. Böcek, sinek ve türlü haşereler ile en hızlı ve sağlıklı bir şekilde ilgileniyoruz ve siz de sahibi olduğunuz ortamda rahatlıkla oturuyor, çayınızı ya da kahvenizi yudumluyorsunuz. İnsan sağlığına ve çevreye duyduğumuz büyük saygı ile bütçenize dost çözümler yaratmaya tüm hızıyla devam ediyoruz.”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top