Manşet

Üniversiteli Kızın Peşine Düşen 8 Çocuklu Sapık Dehşet Saçtı

Ardahan’da evli ve 8 çocuk babası olan Hacı Yılan adlı sapık, üniversiteli genç kızın peşini bir türlü bırakmadı.

Ardahan’da evli ve 8 çocuk babası olan Hacı Yılan, aynı köyde oturduğu üniversite öğrencisi kızın yakasını bırakmıyor. Evlenmek istediğini söyleyen sapık adam, 2 yıl boyunca kızın peşini bırakmadı. Son olarak da “o kızı alacağım” dedi ve kızın amcasını öldürdü, babası ve kardeşini de yaraladı.

2 SENE BOYUNCA RAHATSIZ ETTİ

Ardahan’ın Bayramoğlu köyünde yaşayan ve öğrenci servis taşımacılığı yapan evli ve 8 çocuk babası olan Hacı Yılan, onunla aynı köyde yaşayan L.A adlı genç kızın peşini bir türlü bırakmadı.

2 yıl boyunca telefon ve mesajlarla sürekli olarak rahatsızlık vermeye devam eden Yılan, L.A ile evlenmek istediğini söyledi. Genç kız bir süre sonra Trakya Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği  bölümünü kazandı ve Edirne’ye gitti. Ancak sapkın adam Edirne’ye kadar gitti ve genç kızı rahatsız etmeye devam etti. Bunun üzerine genç kız polise başvurdu.

Sabah gazetesinde yazan bir habere göre, köyde kızın evine gelen Hacı Yılan, genç kızın yakınlarına “o kızı alacağım” diye bağırarak kurşun yağdırdı. Kızın amcası hayatını kaybetti, babası ve kardeşi ise yaralandı.

“GAZETELER BENİ YAZACAK”

Katil zanlısının Facebook adresinde yazdığı ise adeta kan donduran cinstendi. Hacı Yılan,  “Size söz, bir gün tüm gazeteciler beni yazacak. Cumhuriyet Savcısı ve Emniyet Müdürü de orada olacak”  diye bir söz yazdığı görüldü.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top