Teknoloji

Tern’den Estetik E-Bisiklet

Bisikletler uzun yıllardan beri hayatımızda. Bisikletler, hem çevre dostu hem de sağlık açısından yaralı olmalarından dolayı bugün milyonlarca insan tarafından tercih ediliyor. Son zamanlarda ise elektrikli bisikletler yaygın olarak kullanılmaya başlandı. Şehir içi ulaşımda otomobillere alternatif olarak kullanılan e-bisikletler, fazlaca büyük olmalarından dolayı toplu taşıma araçlarına ve ofis içine rahatlıkla sığamıyorlar ve bu durum kullanıcılar için zorluk oluşturuyor.

Tern, sürdürülebilir, kullanıcısını yormayan, yaygın yedek parça ve servis ağı bulunan, hareket kabiliyetinizi sınırlamayacak bir e-bisiklet üretti. Alman teknolojisini arkasına alan Tern, Electron’da Bosch tarafından üretilen elektrik motoru bulunuyor.

Tek şarjla 100 km kadar yol gidebilen Electron, 10 saniyeden kısa bir sürede katlanabiliyor ve böylece toplu taşıma araçlarında ve ofislerde yer kaplamıyor. Fiyatının 3.000 dolar civarında olması beklenen Electron, önümüzdeki günlerde Kickstarter’da bir kampanya ile daha iyi tanıtılacak.

 

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top