Manşet

Tecavüzden Yargılanan Cani, Hamile Kadını Katletti!

Sakarya’da meydana gelen vahşi olayın faili, 9 yıl önce tecavüzden yargılanan ancak ağır işleyen dava sürecinden dolayı hala serbest dolaşan bir tecavüzcü çıktı.

Tüm Türkiye’yi bir ansa yasa boğan ve gündeme bomba gibi oturan Sakarya’da Suriyeli 9 aylık hamile kadının ve 10 aylık bebeğinin vahşi bir şekilde öldürülmesi ile ilgili haberin acısı hala devam ederken, tecavüz ve cinayetin faili Birol Karacal, 2009 yılında yine tecavüz suçundan dolayı 11 yıl ceza almış ancak bitmeyen Yargıtay sürecinden dolayı dışarıda serbestçe gezebildiği öğrenildi.

9 YILDIR BİTMEYEN DAVA

Karar gazetesinde yer alan bir habere göre; Suriyeli 9 aylık hamile Emani’ye tecavüz eden ve 10 aylık bebeği ile beraber öldüren katillerden biri olan Birol Karacal, 2009 yılında bir engelli kıza tecavüz etmesinden dolayı yargılandığı davanın henüz sonuçlanmamış olmasından dolayı Türkiye’yi sarsan vahşette ağır işleyen sistemi de gözler önüne sermiş oldu.

8 yıl önceki davada 11 yıl hapis cezası alan Birol Karacal, temyize gitmesinin ardından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı. 9 yıldır bitmeyen bu davadan dolayı serbest gezen Birol Karacal, Sakarya’daki vahşete de imzasını atmış oldu.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top