Manşet

Sahneye Ece Seçkin’in Çakmasını Çıkardılar!

Yalova’da bir gece kulübü Ece Seçkin diye başka birini sahneye çıkardı.

Ünlü gazeteci Cengiz Semercioğlu, köşe yazında skandal bir haberi duyurdu. Yalova’da bir eğlence kulübünde Ece Seçkin diye farklı bir kadını sahneye çıkarıldı. Skandal olayın ardından Ece Seçkin de instagram hesabından yorum yaptı.

ECE SEÇKİN’İN ÇAKMASIYLA FOTOĞRAF BİLE ÇEKTİRDİLER

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu, yaşanan skandalı bugünkü köşesinde kaleme aldı. Semercioğlu şunları yazdı: “Beach club’larda playback konserleri, herkesin DJ’lik yapmasını eleştiriyorum, “Pop müziği beach’lerden denize döktünüz” diyorum ya… Buyrun geldiğimiz nokta bir büyük skandal oldu. Ece Seçkin diye Ece Seçkin’e ‘benzeyen’ birini sahneye çıkarıp playback Ece Seçkin şarkılarını söylettiler… Millet de Ece Seçkin’i izliyoruz diye eğlendi… Eğlenmekle kalmadı çakma Ece Seçkin’le fotoğraflar çektirip sosyal medya hesaplarına koydular… İnanılır gibi değil ama gerçek. Olay pazar günü Yalova Çınarcık’ta Deniz Feneri Beach Club’ta yaşandı… Uzun sarı saçları, güneş gözlüğüyle bir kadını sahneye Ece Seçkin diye çıkardılar…”

ECE SEÇKİN YUNANİSTAN’DA

“Playback Ece Seçkin şarkıları söyletip, dans ettirdiler… O sırada gerçek Ece Seçkin, çakmasının Çınarcık’ta konser verdiğinden bi haber Yunanistan’ın Meis adasında paddle board yapıyordu. Bir süre sonra olaylardan haberi oldu sanırım ve organizatörlerden birinin Instagram sayfasının altına, “Ece Seçkin de oradaymış. Divadiye tanıtıp sahneye çıkarmışsın. Bakalım bu işin içinden nasıl çıkacaksınız” diye bir yorum bıraktı. İşte beach party olayında geldiğimiz son nokta bu… Bunların abileri ablaları Çeşme’de Bodrum’da playback’lerle, çakma DJ’lerle milleti kandırırsa, Çınarcık’ta da birileri çakma Ece Seçkin’i sahneye çıkarır. Siz siz olun para verip beach’lerde playback dinlediğiniz ünlüye dikkat edin çakma çıkabilir…”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top