Eğlence

Mustafa Ceceli’nin Şarkıları Artık Çalmıyor!

Mustafa Ceceli ve eski eşi ile ilgili yaptıklarının ardından Ceceli’nin konserlerinin iptal edildiği ve radyolardan Ceceli şarkılarına ambargo geldiği belirtildi.

Son zamanlarda Mustafa Ceceli ve eski eşi ile ilgili skandal haberler gündeme geldi. Ceceli’nin oğlunun velayetini almak için eski eşi Sinem Gedik ve şarkıcı İntizar arasında ilişki yaşanan videoları mahkemeye delil olarak sunması ortalığı karıştırdı. Videoların yayılmasının ardından bu haber magazin dünyasına bomba gibi düştü.

Bu olayın yankıları devam ederken hem sosyal medyada hem de ünlü isimlerden büyük tepki alan Mustafa Ceceli’nin şarkıları artık radyolarda da çalınmamaya başladı. Ünlü sanatçı Onur Akay, Mustafa Ceceli’ye radyolarda ambargo koyulduğunu söyledi. Ayrıca Ceceli’nin çok sayıda konser programının iptal olduğu da gelen bilgiler arasında yer aldı.

KONSERLER İPTAL

Onur Akay, Mustafa Ceceli ile ilgili gece saatlerinde bir yazı kaleme aldı. Akay, konuyla ilgili olarak “Edindiğim bilgiye göre Radyo D, Show Radyo, Süper Fm ve Best FM gibi çok sayıda ulusal radyo aldığı ortak kararla, playlistlerinden Mustafa Ceceli’nin şarkılarını çıkarttı ve Ceceli’nin çok sayıda konseri de iptal oldu.”  dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top