Sağlık

Makyaj ve Yüz Temizliğinin Önemi

Makyaj temizliği oldukça önemlidir. Kozmetik ürünleri büyük miktarda kimyasal içerdiğinden bu ürünlerinde yüz ve vucüt üzerinden düzgün bir şekilde temizlenmesi gerekmektedir. Bu noktada su ile temizlik çoğu zaman yetersiz kalır. Çünkü günümüzde üretilen birçok kozmetik ürünü suya dayanıklılık özelliği taşır. Suyun çıkaramadığı bu kozmetik ürünleri için hem kuvvetli hem de sağlıklı bir çözüm gerekmektedir. Bu noktada yüz temizleyiciler oldukça kullanılan ürünlerdir. Özellikle Bioderma Sensibio H2O, hem özellikleri hem de fiyatı bakımından oldukça tercih edilmektedir.

Peki Bioderma Sensibio H2O ne gibi özelliklere sahiptir? Hassas ciltlere uygulanabilir olan temizleme solüsyonu, uygulama sonrası durulama gerektirmez. Yani yüzünüzdeki makyajı Bioderma Sensibio H2O ile silersiniz ve işlem tamamlanır. Hafif bir temizleyici formülüne sahip olan Bioderma Sensibio H2O’nun cilde nazikçe uygulanması gerekmektedir. Bir pamuk yardımıyla, yüz ve göz çevresinin temizliğinde ya da makyaj çıkarmak için kullanılabilir. Bioderma Sensibio H2O, sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kere uygulanabilir.

Hassas formlu misel solüsyonun toleransı düşüktür. Özellikle normalden kuruya dönük ciltler için geliştirilmiştir. Cildinizi derinlemesine temizlerken aynı zamanda etkili bileşeni sayesinde kuruluğa neden olmaz. Cildinizi nazikçe temizler ve tüm kir ve makyajdan arınmasını sağlar. Parfüm, alkol ve phenoxyethanol içermez. Özellikle sık makyaj yapanlar için pratik kullanımlı ideal bir üründür. Bioderma Sensibio H2O’nun fizyolojik pH seviyesi vardır. Bu özelliği sayesinde cildi arındırmaya yardımcı olur. İçeriğinde salatalık ve gliserin bulunmaktadır.

Bioderma Sensibio H2O 500 ml ürünü farmareyon.com adresinden en uygun fiyata alabilirsiniz. Üstelik ikincisi bedava! Farmareyon.com, kozmetik, dermokozmetik ve medikal ürünler gibi birçok amaca hizmet eden ürün stoğu ile güven kaynağı olma odaklı kurulmuş bir web sitesidir. Etkinliği kanıtlanmış ürünleri, uygun fiyat ve güvenli bir şekilde müşterilerine ulaştırmayı amaç edinmiş olan farmareyon.com, kapıda ödeme imkanı sunmaktadır. Ayrıca 120 TL ve üzeri tüm alışverişlerinizde kargo ücretsizdir. Farmareyon.com’da satışı yapılan tüm ürünler faturalı olarak gönderilir ve sitede satılan tüm ürünler Sağlık Bakanlığı onaylıdır.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top