Manşet

Kızına Tecavüz Eden 17 Yaşındaki Genci Öldürdü!

Adana’da kızına tecavüz edilen baba, sapık genci 4 el ateş ederek öldürdü.

Adana’da 17 yaşındaki bir genci silahla vurarak öldüren Emrah B.’nin bu cinayeti, kızına tecavüz edildiği için işlediği belirtildi. Cinayet zanlısı baba, “Biricik kızımı benden aldılar, Cumhurbaşkanı’na yalvarıyorum. Tecavüze ağır cezalar getirilsin.”  diye kameralar aracılığıyla yetkililere seslendi.

İŞ YERİNDE SİLAHLI SALDIRI

Geçtiğimiz gün Adana merkez ilçe Yüreğir’e bağlı Yavuzlar Mahallesi’ndeki Kışla Caddesi üzerinde bulunan bir iş yerinde meydana geldi. Yapılan iddialara göre; teknik servis elemanı olarak çalışan M.R.Y. bir arıza için kendisine verilen adrese yola çıkmak üzere servis aracına bindi.

M.R.Y çalıştığı iş yerine ait araçla yola çıkmak üzereyken, bir anda elindeki silahla aracın arka kapısını açan Emrah B., “Sen kızıma tecavüz ettin, senin yüzünden psikolojik tedavi görüyor”  diye bağırdı ve gence 4 el ateş etti. Katil zanlısı polis tarafından yakalandı ve M.R.Y kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

ACILI BABA CUMHURBAŞKANI’NA SESLENDİ

Emniyetteki ifadelerinin ardından adliyeye sevk edilen katil zanlısı baba Emrah B., bu cinayeti kızının namusunu yerde bırakmamak için işlediğini belirtti. Acılı baba polisler onu götürürken kameralara “Namusum için yaptım. Namusumuzu yerde mi bulduk. Kızıma tecavüz etti. Ben bu cinayeti başka yavrular mağdur olmasın diye yaptım. Cumhurbaşkanı’na yalvarıyorum, tecavüzcülere ağır cezalar verilecek kanunlar çıkarılsın. Biricik kızımı benden aldılar. Herkesin başına gelebilir. Bunların fotoları asılsın, ifşa edilsin.” dedi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top