Manşet

İşte Muhsun Kırmızıgül’ün Irma Kasırgasında Yaşadıkları!

Mahsun Kırmızıgül’ün Irma kasırgasında yaşadığı korku dolu anları Cengiz Semercioğlu kaleme aldı.

ABD’yi vuran ve bir süredir tüm dünyada gündem haline gelen Irma Kasırgası, Karayipler’in ardından Miami’yi de yıktı geçti. Bu kabusu yaşayanlardan bir tanesi de Mahsun Kırmızıgül ve eşi Ece Binay oldu.

KALDIKLARI OTEL TAHLİYE EDİLDİ

Mahsun Kırmızıgül ve eşinin Miami’de başına gelenler Cengiz Semercioğlu tarafından kaleme alındı. Semercioğlu konuyla ilgili olarak şunları söyledi:  “Mahsun ve eşi, bir arkadaşlarının doğumu nedeniyle Miami’ye gidiyor, tam da Irma kasırgasından 3-4 gün önce… Güvenli bir otele yerleşiyorlar… Irma tehlikesi ortaya çıkınca otel yönetimine güvenip bir şey olmaz diyorlar… Ancak bir gün öncesinde otelin tahliye edilmesi kararı veriliyor.

KORKU DOLU ANLAR YAŞADILAR

Mahsun’la eşi yaklaşan fırtına öncesinde adeta Miami’de sokakta kalıyorlar. Hiçbir otel almıyor, alanlarda da yer yok… Kuzeye kaçmak için araçlarına benzin almaya gidiyorlar, istasyonlarda benzin yok. Arkadaşlarının doğum yapacağı hastanenin rezidansında kalalım diyorlar… İmkansız… Hatta hastane bile tahliye ediliyor, size bu koşulda doğum yaptıramayız diye arkadaşlarını da tahliye ediyorlar. Bir yolunu bulup kuzeye doğru yola çıkıyorlar. Miami’nin biraz dışına çıktıklarında da hiçbir yer bulamıyorlar sığınacak. Fırtına yaklaşıyor bir yandan… “Aracınızla otoparka sığının, geceyi orada geçirin” diyorlar, kapalı otoparklarda bile tek yer yok… Kuzeye Tampa’ya doğru kaçmaya çalışıyorlar… Sonunda torpille, birilerini devreye sokarak kuzeyde bir yerlerde bir otel bulmayı başarıyorlar… Irma’yı da sonunda kazasız belasız atlatıyorlar. 5-6 güne yayılan bu kabusta tek şükrettikleri ise kızları Lavin’i İstanbul’da bırakmaları oluyor… Kızlarını annelerine bırakan Mahsun-Ece çiftinin arkadaşlarının nerede ve nasıl doğum yaptığını ise öğrenemedim…”

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top