Manşet

İddialı Yarışma, Yayındayken Yayından Kaldırıldı!

Herkes Kazanır aldı yarışma, canlı yayında yayından kaldırıldı.

Sunuculuğunu ünlü oyuncu Hakan Bilgin’in yaptığı yarışma programı ilk bölümüyle dün akşam Show TV ekranlarında başladı. Ancak bu yarışma yayınlanırken ender görülen bir olay yaşandı. Saat 23:30’da başlayan ve canlı bir şekilde yayınlanan Herkes Kazanır adlı yarışma programı canlı yayında yayından kaldırıldı. Reklam arasına giden program, bir daha dönmedi.

İLK SORU EKRANA GELMEDİ

Yarışmanın ilk dakikalarında sunucu Hakan Bilgin, yarışmacılarını tanıttı ve onlarla sohbet etti. Daha sonra Hakan Bilgin, yarışmanın kurallarını anlattı. Ancak o ilk soru bir türlü ekrana gelmedi. Ardından da tanıtım filmi ve reklamlara gidildi. Reklamların ardından Hakan Bilgin, yarışmacılarla biraz daha sohbet etti ve ilk soru gelmeden yeniden reklamlara gidildi.

YAYINDAN KALDIRILDI

Reklamların bitmesinin ardından ise bir daha stüdyoya geri dönülmedi, yarışma bitirildi. Yerli film ile beraber Show TV yayınına devam edildi.

Ekranları başından yarışmaya katılmak için yarışmanın uygulamasını indirenler, uygulamanın hatalı olduğunu ve çalışmadığını söylediler. Bu durum, sosyal medyada büyük tepki uyandırdı.

 

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top