Hakkımızda

OlumluHaber.com; Ulusal ve Uluslararası düzeyde sadece olumlu ve güzel haberleri ziyaretçilerine sunmak ve internet kullanıcılarını kolay şekilde doğru habere ulaştırmak amacıyla oluşturulmuş olup, geniş kapsamlı bir haber portalıdır. Yurtiçi Haberleri, Dünya’dan haberler, Ekonomi, Spor, Magazin, Sağlık, Teknoloji, Kültür ve Sanat, Müzik ve benzeri bir çok kategoride haberler sunulmaktadır.

Yayın ilkelerimizde ilk önceliğimiz tarafsız habercilik ilkesidir. Benimsediğimiz bu politika ile birlikte haberlere konu olan olaylar veya haberlerde adı geçen şahıs, kurum ve kuruluşlara tarafsızlık ile yaklaşılmaktadır. Kesinlikle, yapılan haberler üzerinden manipülasyon yaratmak, haberleri değiştirmek ve farklı bir algı yaratmak gibi bir niyet içerisinde yayın yapmamaktayız.

Sitemiz Türkiye Cumhuriyeti yasalarına tamamı ile uygun olarak yayın yapmaktadır. Sitemizde yayınlanan her türlü haber, resim, bilgi, metin; telif hakkı sahiplerinden yazılı izin alınmak suretiyle yayınlanmaktadır. Bizler, haberi aktaran kişiler olarak görevimizin; okurları yönlendirmek veya habere konu olay ile ilgili girişimlerde bulunmak olmadığını düşünüyoruz. Daha açık bir ifade ile; ne Türkiye’yi yöneten herhangi bir kişi veya kurumu etkilemeyi, ne de halkı haberin gücünü kullanarak yönlendirmeyi düşünmüyoruz.

Yegane hedefimiz; doğru haberleri en hızlı şekilde ziyaretçilerimize ulaştırmaktır.

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top