Yaşam

Gün Sayan Deniz Seki, Faruk Salman Tarafından Terk Edildi

Deniz Seki, özgürlüğüne günler kala nişanlısı Faruk Salman tarafından terk edildi.

Faruk Salman’ın 5 Haziran tarihinde özgürlüğüne kavuşacak olan Deniz Seki’yi terk ettiği iddia edildi. Bu haber magazin gündemine bomba gibi düştü. Olayın detaylarını kaleme alan HT Magazin yazarı İpek Durkal, bazı çarpıcı ifadelere de yer verdi.

İpek Durkal’ın açıklamalarına göre Faruk Salman, 128 haftadır aralıksız bir şekilde ziyaret ettiği nişanlısı Deniz Seki’yi haklarında bazı dedikodular çıktığı hafta, babası izin vermediği için görmeye gitmedi.

AVUKAT AÇIKLAMA YAPMIŞTI

5 Haziran Pazartesi günü 36 ay boyunca kaldığı cezaevinden çıkarak özgürlüğüne kavuşacak olan Deniz Seki’ye nişanlısı son hafta bir şok yaşattı. Geçtiğimiz haftalarda çıkan ayrılık dedikodularını avukatı aracılığıyla yalanlayan Faruk Salman her hafta aksatmadan ziyaret ettiği Deniz Seki’yi 128 haftanın ardından ziyaret etmedi ve kafaların karışmasına neden oldu.

Çıkan iddialara göre Faruk Salman’ın babası tahliyenin ardından evleneceği söylenen oğlunu, yaptığı baskılarla Deniz Seki’den ayırmaya çalışıyor. Hatta Salman’ın babasının, Seki’nin kaçak olduğu günlerde polise ihbar eden kişinin de olduğu söyleniyor.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top