Manşet

Deniz Baykal İçin Dünyaca Ünlü Doktor Getirtildi

Deniz Baykal’ın durumunun kötü olduğunu öğrenen Cumhurbaşkanı Erdoğan, dünyaca ünlü doktor Uğur Türe’yi Türkiye’ye getirtti.

Deniz Baykal, geçirdiği rahatsızlığın ardından Ankara Üniversitesi İbn-i Sina Hastanesi’ne kaldırılan Deniz Baykal’a dün gün içerisinde üçüncü operasyonun uygulandığı öğrenildi. Yarasının kenarında bulunan kan birikintisinin ise temizlendiği açıklandı.

DENİZ BAYKAL’IN HAYATİ TEHLİKESİ DEVAM EDİYOR

Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş, Deniz Baykal’ın durumu ile ilgili olarak ‘Deniz Bey’de maalesef kanama ve ödem en üst düzeyde gerçekleşiyor. Solunum desteği sağlanıyor. Bilinci kapalı olarak uyuyor. Ciddi bir durum bu. Ağır bir beyin hasarı ve o hayati tehlike her an var’  diyerek hayati tehlikenin devam ettiğini vurguladı.

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN, ÜNLÜ DOKTORU GETİRTTİ

Deniz Baykal’ın sağlık durumu ile ilgili bilgi almak için hastaneyi arayan Cumhurbaşkanı Erdoğan, Baykal’ın durumunun kötü olduğunu öğrenmesinin ardından harekete geçti. Dünyaca ünlü beyin cerrahı Prof. Dr. Uğur Türe’yi Cumhurbaşkanlığı’na ait uçakla Türkiye’ye getirdiği öğrenildi. Türe, Deniz Baykal’ın durumunu kontrol etti ve beyin ölümünün gerçekleşmediğini açıkladığı belirtildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top