Manşet

Bu Vahşetin Sebebi Olan Kişi Tutuklandı!

Türkiye’yi üzüntüye boğan yavru köpekle ilgili sevindiren bir haber geldi. Bu vahşete sebep olan kepçe operatörünün tutuklandığı öğrenildi.

Sakarya’nın Sapanca ilçesinde yaşanan bir vahşetle ilgili Türkiye ayağa kalkmıştı. Yavru köpeğin kuyruğunu ve ayaklarının kopmasına neden olan kepçe operatörü İ.M tutuklandı. Yol kenarındaki otlar temizlenirken köpeğin uzuvlarının makineye kaptırılması sonucu bu kötü olayın yaşandığı belirtildi.

YAVRU KÖPEK KURTARILAMADI

Sapanca’daki Şahin Tepesi’nde yavru köpekleri besleyen Nuray Ersoy, bacakları ve kuyruğu olmayan yavru köpeği fark etti. Daha sonra da köpek veteriner Onur Çakmak’a götürüldü. Veteriner kliniğinde ilk tedavisi yapılan köpek daha sonra da İstanbul Hayvan Hastanesi’ne sevk edildi. Ancak bayramın birinci gününde ameliyata alınan köpeğin kurtarılamadığı öğrenildi.

GÖZALTINA ALINAN KEPÇE OPERATÖRÜ TUTUKLANDI

Sakarya Cumhuriyet Başsavcılığı’ndan gelen talimatlar doğrultusunda yürütülen soruşturma kapsamında olayın meydana geldiği yerde çalışma yürüten kepçe operatörü İ.M’nin önce gözaltına alındığı daha sonra da tutuklandığı belirtildi. Bahsi geçen şahsın, “sahipli hayvanın öldürülmesi ve işe yaramayacak hale getirilmesi” suçlarından tutuklandığı belirtildi. Köpekleri besleyenlerin ise köpeğin sahipleri olarak değerlendirildiği öğrenildi.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top