Kültür & Sanat

Bir Kitaptan Çok Daha Fazlası: Düş Atölyesi

“Yaşamda Başarabilecekleriniz Kurduğunuz Düşlerle Sınırlı…” cümlesiyle yola başlayan Düş Atölyesi, kısa zamanda büyük bir başarı elde ederek raflardaki serüvenini sürdürüyor.

Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yazar Bayram Taşçı’nın uzun yıllar elde ettiği tecrübelerini bir araya toplayarak oluşturduğu Düş Atölyesi, kısa sürede 3. Baskısına gitmeyi başardı. Geçtiğimiz günlerde AZ Kitap’tan çıkan Düş Atölyesi, bildiğimiz kişisel gelişim kitaplarından çok farklı. Yazar Taşçı, her ne kadar konusunda uzman olsada bu kitabı sadece uzmanlıklarına değil yaşadığı tecrübelere dayanarak kaleme aldı. Bu sebeptendir ki Düş Atölyesi türünün tek örneği. Bu yüzden “Türkiye’nin ilk ve tek düş kitabı” kalıbı onun için oluşturulmuş.

Düş Atölyesi’nden önce biraz Sevgili Yazar Bayram Taşçı’dan bahsedelim. Sayın Taşçı, üniversite okuduğu yıllarda kişisel gelişim alanına merak sarmış ve kendini bu alanda geliştirmeye karar vermiştir. NLP (Neuro Linguistik Programming) eğitimi alan Taşçı, bu alanda master derecesine sahiptir. Bayram Taşçı başarı, motivasyon, hedef belirleme, düşleri gerçekleştirme konularına yoğunlaşmıştır ve genel olarak kişisel gelişimin tüm konularıyla ilgilenmektedir.

umesaj10984_y6u9qa3pek0h7g4c7wcm1jor

Bir insanın yapabileceklerinin ölçütünün kurduğu düşler olduğunu belirten Taşçı, bu fikir ile Düş Atölyesi’ni yazmaya karar vermiş. Yaşamında köklü değişimler isteyen insanları hedef kitlesi seçen Düş Atölyesi, renksiz, tatsız, kokusuz, sönük hayatlara bir umut ışığı sunmak istiyor. Düş Atölyesi’ne göre düşlenilen hayat yaşamak için sadece tek bir şeye ihtiyaç varır; o da içimizdeki düşçüyü ortaya çıkarmak ve harekete geçirmek…

Hepimizin hayalini kurduğu bir hayat vardır. Olmak istediğimiz bir kişi. Ancak belki maddi durumlar, belki hayat şartları bizi bambaşka hayatlara itmiştir ve yaşadığımız bu hayatı istemiyor olabiliriz. Çözülmeyeceğine inandığımız sorunlarımız vardır belki de? Yaşadığımız bu hayatı seviyoruzdur ama öyle büyük bir problemimiz vardır ki onu çözümlemediğimiz sürece asla hayattan zevk alamayacağızdır. Olabilir, kimse bize hayatın kolay olacağını söylemedi ki. Ancak her tökezlediğimizde de düşecek değiliz. Hem düşsek bile bizi yerden kaldıracak birine ihtiyacımız var. İşte tam bu anda Düş Atölyesi devreye giriyor. Güvenilir bir dost gibi bizi kolumuzdan kavrıyor ve “Hadi kalk, gün senin günün, sıra sende!” diyor.

Düş Atölyesi, D&R, kitapyurdu.com ve tüm seçkin kitapçılarda sizleri bekliyor…

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top