Yaşam

Ahmet Kural – Sıla Kavgasındaki Gizemli Kadın Ortaya Çıktı!

Ahmet Kural, sevgilisi şarkıcı Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiasıyla mahkemelik oldu. Kavga sebebinin ünlü şarkıcı Ziynet Sali olduğu iddia ediliyor.

Ünlü oyuncu Ahmet Kural’ın geçtiğimiz günlerde bir süredir aşk yaşadığı şarkıcı Sıla’ya şiddet uyguladığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü. Kavganın nedeni olarak görülen gizemli bir ünlü kadının neden olduğu söyleniyordu. Bu ünlü ismin Ziynet Sali olduğu belirtildi.

ŞİDDETİN NEDENİ ZİYNET SALİ Mİ?

Gülşen Yüksel ve Müge Dağıstanlı’nın sunuculuğunu yaptığı 2. Sayfa adlı programda Ahmet Kural, sevgilisi Sıla’nın Ziynet Sali ile görüşmesini istemedi. O gece Ziynet Sali’nin Sıla’ya mesaj atması kavga çıkmasına ve Ahmet Kural’ın Sıla’ya şiddet uygulamasına neden oldu.

 NE OLMUŞTU?

Şarkıcı Sıla, İstanbul Adalet Sarayı’na şiddet gördüğü iddiasıyla başvurmuştu. Ahmet Kural’dan şikayetçi olan Sıla, tüm Türk kadınlarının sesi olmuş ve destek toplamıştı. Sıla, Ahmet Kural için 3 ay koruma kararı aldırdı. Olay sonrasında açıklama yapan Ahmet Kural, Sıla’nın yalnızca kollarını tuttuğunu ve diğer iddiaları kabul etmediğini söyleyerek Sıla başta olmak üzere tüm kadınlardan özür dilediğini açıklamıştı.

Yorum Yap

Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Çok Okunanlar

OlumluHaber.com sizlere sadece güzel haberler veren bir web sitesidir.

Sabah uyandığınızda, bugün kötü haberler almak istemiyorum dediğiniz anda, bir tık uzağınızdayız.

İletişim

Adres: Fatih Sultan Mehmet Caddesi Beşler Plaza Blok: B - Daire: 8 Kavacık Mahallesi Beykoz / İstanbul

Telefon: +90 216 693 0582

Faks: +90 216 693 0582

Tüm hakları saklıdır © 2016 Olumlu Haber

To Top